W piątek 27 listopada 2015 r. nasza szkoła zamieniła się w salę dyskotekową.
Mały, duży, bury, kolorowy, miękki, puchaty, z kokardką czy w kubraczku...  25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierząt. Dlatego Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z oddziałem w Piotrkowie Trybunalskim organizuje po raz kolejny Wigilię dla zwierząt przebywających w piotrkowskim schronisku. A nasza szkoła po raz kolejny przyłącza się do akcji.
W czwartek 12 listopada 2015 r. w naszej szkole dbyła się uroczysta akademia poświęcona 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

11 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Święta Niepodległości w Piotrkowie.

15-11-2015

Ślubujemy dziś!

We wtorek 10 listopada 2015 r. kolejny rocznik uczniów klas pierwszych złożył uroczyste ślubowanie.

W środę 18 listopada 2015 r. odbędą się zebrania i konsultacje z nauczycielami.
W piątek 6 listopada 2015 r. uczniowie klas szóstych wyjechali na wycieczkę do Warszawy, aby doświadczyć spotkania z historią naszej Ojczyzny.

We wtorek 27 października 2015 r., w ramach projektu „Poznać chronione 2015”, uczniowie klasy IVb, Va i Vc wybrali się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki.
W poniedziałek 26 października 2015 r. uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, która na godzinę zamieniła się w salę koncertową, aby wysłuchać koncertu pt. "Z gitarą na Ty" w wykonaniu duetu gitarowego w składzie Krzysztof Orzechowski i Krzysztof Oczkowski.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki