W poniedziałek 21 grudnia 2015 r. uczniowie klasy IIa odwiedzili swoich młodszych kolegów z Przedszkola Samorządowego nr 24 im. Misia Uszatka i zaprezentowali przedstawienie świąteczne pt. "Perypetie świętego Mikołaja".

W piątek 18 grudnia 2015 r. mali artyści z klasy IIa zaprezentowali rówieśnikom swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu świątecznym pt. "Perypetie świętego Mikołaja".

W piątek 18 grudnia 2015 roku w naszej szkole gościli artyści polskiej areny cyrkowej  - Ewa i Sylwester Wiśniewscy. Piotrkowscy akrobaci zostali zaproszeni przez wychowawczynię i uczniów klasy IVb.

Uczniowie klasy IVb mieli przed świętami mnóstwo pracy, atrakcji i niespodzianek.
W listopadzie uczniowie klasy IIa i IVb uczestniczyli w zajęciach biblioterapeutycznych pt.: "Jak poradzić sobie ze złością" organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim.
19-12-2015

Podziękowania

W dniach 23 listopada - 18 grudnia w naszej szkole została przeprowadzona kolejna już zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających w piotrkowskim schronisku. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział. I tym razem nie zawiedliście!

W czwartek 17 grudnia 2015 r. odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".
19-12-2015

Jasełka

Tradycyjnie, jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wystawili jasełka, czyli widowisko o narodzeniu Chrystusa wzorowane na średniowiecznych misteriach franciszkańskich.
Bezpieczeństwo - cóż za słowo. Co to znaczy? Czy ty wiesz?
Jeśli nie, to masz okazję lepiej poznać, jeśli chcesz.
W listopadzie uczniowie klasy IIa uczestniczyli w spotkaniu z autorką książki pt. „Nad Strawą i Pilicą. Legendy regionu piotrkowskiego”, panią Izabelą Miazek. Organizatorem promocji książki była Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki