W środę 19 czerwca 73 najlepszych uczniów oraz absolwentów piotrkowskich szkół odebrało gratulacje od prezydenta Juliusza Wiernickiego z okazji kończącego się roku szkolnego 2023/2024. Spotkanie odbyło się w Mediatece 800-lecia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim, pani Magdalena Bobras, informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w piątek 21 czerwca 2024 r. w nastepujących godzinach:
Na stronie dla kandydatów: https://lodzkie.edu.com.pl/ znajduje się komunikat informujący, że w dniu 20 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 na YouTube odbędzie się bezpłatne webinarium dla kandydatów do szkół średnich dotyczące uzupełniania wniosku rekrutacyjnego o osiągnięcia ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz egzaminu ósmoklasisty.

17-06-2024

Bezpieczne wakacje

Zbliżają się wakacje, czas wypoczynku i wyjazdów w różne zakątki kraju i świata. W związku z tym przekazujemy Państwu garść informacji, które mogą się przydać w czasie wakacyjnych wojaży.
W dniach 2 - 8 czerwca 2024 r. nasi uczniowie odpoczywali i poznawali historię i piękno Chorwacji.
W dniach 6-7 czerwca 2024 r. uczniowie klas trzecich wybrali się na dwudniową wycieczkę, w czasie której podziwiali najpiękniejsze miejsca Małopolski.
Program Sportowe Talenty jest realizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

28-05-2024

Dzień Dziecka

We wtorek 28 maja 2024 r. zorganizowany został w naszej szkole Dzień Dziecka połączony ze Świętem Sportu.

We wtorek 28 maja 2024 r. w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego z rąk wojewody łódzkiej Doroty Ryl i kuratora Janusza Brzozowskiego gratulacje i dyplomy odebrali laureaci konkursów przedmiotowych.

W poniedziałek 27 maja w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Mistrzowie kodowania".

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Sobota 27 lipca 2024

Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki