Szanowni Rodzice,
od 7 czerwca można rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.
Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Kup Pan Szczotkę".
Bądź dzieckiem jak najdłużej.
Jak dziecko baw się, śmiej.
I kochaj tak jak dziecko,
I serce dziecka zawsze miej!
16-05-2021

Czekamy na Was!

Drodzy Uczniowie!

Z radością wyczekujemy Waszego powrotu do szkoły.
14-05-2021

Ważny komunikat!

W związku z informacją, że na Państwa adresy e-mail przychodzą wiadomości z prośbą o podanie numeru konta bankowego w związku z nadpłatą za obiady, informujemy że nasza szkoła nie wysyła takiej prośby i jest to próba wyłudzenia Państwa danych.
Prosimy o ostrożność!
Zapraszamy na bezpłatną transmisję online, na której zaprezentowane zostaną etapy rekrutacji do szkół ponadpostawowych w oparciu o system Nabory VULCAN
Wydział Kultury miasta Kostroma (Rosja) zaprosił dzieci i młodzież z Piotrkowa Trybunalskiego, miasta partnerskiego, do tworzenia wirtualnej wystawy prac dzieci pt. „Rysuję moje miasto”, która zostanie opublikowana na oficjalnej stronie internetowej Dziecięcej Szkoły Artystycznej w Kostromie.

Minister Edukacji i nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

22 kwietnia obchodzić będziemy Dzień Ziemi. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą "6 kroków dla Ziemi".
Liceum Sztuk Plastycznych ogłasza konkurs dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych pt. "Święty Józef - człowiek codziennej obecności".

ul. Jerozolimska 73
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Środa 16 czerwca 2021

Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki