Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, do wzięcia udziału w Drugim Ogólnopolskim Charytatywnym Dniu w Piżamach "Obudź w sobie Anioła” na rzecz Onkochorych Dzieci.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie - teraz robiąc zakupy w Lidlu możecie wspierać naszą szkołę!

Zebrania z rodzicami odbędą się w czwartek 15 września 2022 r. Prosimy o zapoznanie się z grafikiem zebrań.
Obiady są wydawane od 12 września 2022 roku.
Obiady będą wydawane wg harmonogramu wydawania posiłków.
Uczniowie, którzy nie dostarczyli do świetlicy wypełnionej przez rodziców karty zgłoszenia nie będą mogli korzystać z obiadów.

“Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich  warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na naszych uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa i konkurs rankingowy dla szkół, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym m.in. vouchery pieniężne na nowy sprzęt IT czy stypendia na nasze kursy programowania.
„ Jeszcze w uszach szumią morskie fale,

śpiewa głośno rześki, górski wiatr.

Na wakacjach było tak wspaniale,

ale już do szkoły wracać czas …”

Szanowni Rodzice i Prawni Opiekunowie, wszystkie informacje na temat świetlicy szkolnej i możliwości spożywania posiłków w szkolnej stołówce znajdziecie w zakładce: O szkole > Stołówka > Świetlica. Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkich zainteresowanych.
Serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców i Prawnych Opiekunów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim dnia 1 września 2022 r.

Każdy z Was mi przyzna rację,
że najlepsze są wakacje,
można jechać na Mazury
lub nad morze albo w góry ...

W przeddzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach osiągali najlepsze wyniki w nauce odebrali gratulacje i nagrody od prezydenta Krzysztofa Chojniaka.

ul. Jerozolimska 73
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Niedziela 25 września 2022

Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki