Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
23 czerwca 2026 roku podczas uroczystości w auli I Liceum Ogólnokształłcącego w Piotrkowie Trybunalskim najlepsi uczniowie piotrkowskich szkół odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce od prezydenta Juliusza Wiernickiego.
Wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Jakub Jakubowski kl.4b, Julian Szerszeń kl.6b oraz Nadia Cieślik kl.8c.
Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
powrót