23 czerwca 2026 roku podczas uroczystości w auli I Liceum Ogólnokształłcącego w Piotrkowie Trybunalskim najlepsi uczniowie piotrkowskich szkół odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce od prezydenta Juliusza Wiernickiego.
Wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Jakub Jakubowski kl.4b, Julian Szerszeń kl.6b oraz Nadia Cieślik kl.8c.
Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.