Laboratoria Przyszłości

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła przystąpiła do programu Laboratoria Przyszłości. Wniosek został złożony i pozytywnie rozpatrzony. W ramach programu "Laboratoria Przyszłości" szkoła została wyposażona między innymi w drukarkę 3D, sprzęt do rejestrowania obrazu,  sprzęt nagłaśniający, klocki i roboty Skriware, stoły warsztatowe oraz  wiele innych sprzętów, które dadzą naszym uczniom możliwość rozwijania swoich zdolności. Więcej informacji o programie znajdziecie Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/laboratoria
O wykorzystywaniu zakupionego sprzętu będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy do obejrzenia foto relacji dokumentującej pracę naszych uczniów w nowo powstałym laboratorium.

Wrzesień i październik
Sprzęt nagłaśniający wykorzystywany był na licznych akademiach i uroczystościach szkolnych.

Listopad
Klocki SkriKit rozwijają nie tylko umiejętności manualne, ale także myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Możliwość własnoręcznego złożenia konstrukcji  pozytywnie wpływa na rozwój zdolności koncentracji, organizacji miejsca pracy, planowania i wykorzystania różnego rodzaju połączeń w praktyce. Oto prace naszych uczniów.