Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
22-11-2023

Dzień kredki

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę… chyba nie ma wśród uczniów takiego dziecka, które nie kojarzyłoby słów tej piosenki..
Dzisiaj wielka jest rocznica -
Jedenasty Listopada!
Tym, co zmarli za Ojczyznę,
hołd wdzięczności Polska składa.

Dużymi krokami zbliża się zima, dlatego też Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie uczniów do wzięcia udziału w zbiórce dla potrzebujących zwierzaków.
Dnia 8 listopada w ramach realizacji programu „Trzymaj formę”, w klasie 1a odbyły się zajęcia promujące zdrowe komponowanie posiłków.
Lubisz robić zdjęcia? Potrafisz dostrzegać piękno natury? Utrwal urodę jesiennej przyrody na fotografiach i wyślij je na konkurs „BARWY JESIENI”

Jesień, to nie tylko kolorowe liście. O tej porze roku sadzi się też cebulki kwiatowe, aby móc je podziwiać wczesną wiosną, dlatego w poniedziałek 23 października uczniowie klas VIa i VIIb wraz z wychowawcami postanowili upiększyć szkolny ogródek i posadzić cebulki kwiatów które będą zwiastunami nadejścia wiosny.
Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Karina Banasik z klasy 7b zajęła I miejsce w XV Powiatowym Turnieju Recytatorskim pt. „Młodopolski bunt”.

W poniedziałek 30 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły.

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam,  pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”   Konfucjusz

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki