15-01-2024

Góra grosza

Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie zaprasza wszystkie klasy do wzięcia udziału w XXIV edycji Góry Grosza.

Jak co roku, uczniowie klas młodszych wzięli udział w akcji "Bożonarodzeniowa kartka dla seniora".

Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy okazali serce naszym "braciom mniejszym".

Odwiedzając klasztor Ojców Bernardynów można podziwiać nie tylko ruchomą szopkę ale i piękne, nietypowe choinki, których ozdoby wykonali uczniowie piotrkowskich szkół. Każda inna, każda nietypowa, każda wymagała nie lada zaangażowania i pracy, bo ozdoby musiały być ręcznie wykonane...

W poniedziałek 18 grudnia 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs przeprowadzony przez świetlicę szkolną pt. „Eko ozdoba choinkowa”, który skierowany był do uczniów klas I – III.
"Z kopyta kulig rwie, hej kulig rwie..."
11-12-2023

Słodka pomoc

Za nami Mikołajki, podczas których odbył się charytatywny kiermasz słodkości na rzecz chorej Julki Klińskiej - małej mieszkanki Sulejowa, chorującej na nowotwór.

06-12-2023

Jedzie święty Mikołaj,
białą brodą świeci.
Worek z prezentami
ma dla grzecznych dzieci.
W poniedziałek 4 grudnia 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pod hasłem "Barwy jesieni".

Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w charytatywnym kiermaszu pełnym słodkości, który odbędzię sie w naszej szkole w środę 6 grudnia.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki