W piątek 20 października 2023 r. klasa 8a wzięła udział w konkursie „Spotkanie z Fredrą”, którego organizatorem był Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
W czwartek 19 października uczniowie klasy VII i VIIb wraz z kadetami klasy wojskowej z IV Liceum Ogólnokształcącego spędzili popołudniowy czas pracując na cmentarzu – grabili i zbierali liście, zamiatali ścieżki, oczyszczali groby, zapalali znicze, porządkowali zaniedbane stare mogiły.
16-10-2023

Dzień Papieski

Jak co roku, w niedzielę poprzedzającą wybór kardynała Karola Wojtyły na papieża obchodzony był w Polsce Dzień Papieski.

"Najlepsi nauczyciele to Ci, którzy wskazują gdzie patrzeć, ale nie mówią, co masz zobaczyć."

W czwartek 28 września, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień w Piżamach, zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu.
Szkoły Pełne Talentów!
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Naszej Szkoły – podobnie, jak w poprzednim roku, robiąc zakupy w Lidlu, możecie wspierać Naszą Szkołę! Dzięki przekazanym przez Was TALENCIAKOM, będziemy mieli szansę wygrać nowe sprzęty do naszych pracowni!
24-09-2023

Dzień w piżamach

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, do wzięcia udziału w Trzecim Ogólnopolskim Charytatywnym Dniu w Piżamach „Obudź w sobie Anioła” na rzecz Onkochorych Dzieci.

Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Kredkobranie".
„Cieszą nasze oczy kropki wesolutkie,
talenty wskazują: duże i malutkie”.
Począwszy od 2008 r., co rok 15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli dzień, w którym uświadamiamy sobie, że każdy z nas posiada jakiś talent. W tym roku, po raz kolejny, świętowali również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły ubrani w kropki, malujący kropkowe obrazy, wpisujący w wielkie kropy swoje talenty, rozprawiający na zajęciach o kropkach.

07-09-2023

Ważna informacja!

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 stołówka szkolna rozpocznie wydawanie obiadów od dnia 18 września 2023 r. (poniedziałek).

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki