"Jak trenujesz, tak będziesz walczyć".
Trener: Małgorzata Wójtowicz
Trener: Zenon Kurzydlak
Trener: Jarosław Jaworski
Zajęcia SKS-u prowadzone są przez trzech wykwalifikowanych nauczycieli W-F. Mają one charakter różnorodny w celu zainteresowania nimi jak największej rzeczy uczniów. Każde dziecko, które pragnie uprawiać sport może znaleźć dla siebie coś ciekawego: są to zajęcia o charakterze sportowym i sportowo-rekreacyjnym, których celem jest zadbanie o to, aby każdy młody człowiek miał zamiłowanie do ruchu, a co za tym idzie umiał czynnie wypoczywać. Na zajęcia uczęszczają dzieci zainteresowane daną dyscyplinę sportową, na zasadzie dobrowolności.

Realizując program zajęć SKS przygotowujemy dzieci do zawodów sportowych organizowanych przez stowarzyszenia sportowe, organizujemy wyjazdy na turnieje i obozy sportowe. Aby umożliwić dalszy rozwoju najzdolniejszym dzieciom współpracujemy z klubami sportowymi.