Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Godziny dostępności

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
GODZINY DOSTĘPNOŚCI
Podstawa prawna:
art.42 ust. 2f  Ustawy z dnia 26 stycznia 1982r.
  • Karta Nauczyciela (t.j. Dz. U. Z 2022r. Poz.1730)
lp. Nazwisko i imię nauczyciela Liczba godzin Termin dostępności
(dzień tygodnia, godzina)
  1.  
Abratkiewicz Agnieszka 1 czwartek 7.00 - 8.00
  1.  
Biłek Marta 1 czwartek 7.55 - 8.55
  1.  
Bobras Magdalena 1 poniedziałek 13.00 -14.00
  1.  
Bystrzycka Renata 1 wtorek 8.45 - 9.45
  1.  
Chojnacka Marta 1 poniedziałek 13.40 -14.40
  1.  
Chwastowska Agnieszka 1 środa 14.35 -15.35
  1.  
Dąbrowska Iwona 1 czwartek 9.45 -10.45
  1.  
Dudar Sabina 1 wtorek 12.35 – 13.35
  1.  
Eksman Arkadiusz ½
w miesiącu
6.50 – 7.20 (trzeci czwartek miesiąca)
  1.  
Famulska Małgorzata 1 środa 9.40 – 10.40
  1.  
Galia Joanna 1 czwartek 7.50 – 8.50
  1.  
Góral Andrzej 1 środa 9.45 – 10.45
  1.  
Grabowska Ewelina 1 środa 8.00 – 9.00
  1.  
Grochowalska Magdalena 1 wtorek 13.40 – 14.40
  1.  
Jakubik – Piątkowska Anetta 1 poniedziałek 13.50 – 14.50
  1.  
Jaworski Jarosław 1 środa 11.50 – 12.50
  1.  
Kopka Joanna 1 środa 7.00 – 8.00
  1.  
Kopytek Anna 1 poniedziałek 13.00 – 14.00
  1.  
Kosmowska Anna 1 wtorek 11.50 – 12.50
  1.  
Kot Artur 1 środa 10.45 – 11.45
  1.  
Kowalska Katarzyna 1 środa 7.00 – 8.00
  1.  
Kurzydlak Zenon ½ w miesiącu 13.00 – 13.30 (pierwsza środa miesiąca)
  1.  
Kwiecień Wiesława 1 wtorek 7.55 – 8.55
  1.  
Lisiak Lidia 1 piątek 7.55 – 8.55
  1.  
Łągwa Dagmara 1 poniedziałek 8.00 – 9.00
  1.  
Łuczyk Beata 1 środa 11.30 – 12.30
  1.  
Malec-Lipowska Dorota 1 wtorek 7.55 – 8.55
  1.  
Manikowska Ewelina 1 środa 12.40 – 13.40
  1.  
Motyl Sandra 1 wtorek 7.55 – 8.55
  1.  
Nowak Dorota 1 wtorek 9.40 – 10.40
  1.  
Pabich Alicja 1 środa 7.55 – 8.55
  1.  
Pawlikowski Robert 1 poniedziałek 10.40 – 11.40
  1.  
Płachta Agnieszka 1 poniedziałek 9.45 – 10.45
  1.  
Renosik Iwona 1 czwartek 9.45 – 10.45
  1.  
Rucińska Małgorzata 1 środa 7.55 – 8.55
  1.  
Rybak Paulina 1 czwartek 13.40 – 14.40
  1.  
Seget Katarzyna 1 wtorek 8.50 – 9.50
  1.  
Siwakowska Agnieszka 1 poniedziałek 10.50 – 11.50
  1.  
Skóra Katarzyna 1 czwartek 14.40 – 15.40
  1.  
Sobańska Iwona 1 poniedziałek 7.00 – 8.00
  1.  
Strzelczyk Krystyna 1 czwartek 11.35 – 12.35
  1.  
Szulc Malwina 1/2 poniedziałek 9.40 – 10.10
  1.  
Turniak Agnieszka 1 czwartek 10.40 – 11.40
  1.  
Walas Agnieszka 1 wtorek 7.10 – 8.10
  1.  
Wnuk Anetta 1 czwartek 14.30 – 15.30
  1.  
Wocheń Beata 1 poniedziałek 9.45 – 10.45
  1.  
Wojtasik Ewa 1 czwartek 11.50 – 12.50
  1.  
Woźniak Ewa 1 piątek 15.35 – 16.35
  1.  
Wroniszewska Monika 1 czwartek 15.30 – 16.30
  1.  
Zborowska Iwona 1 poniedziałek 11.50 – 12.50
  1.  
Zielonka Urszula 1 poniedziałek 11.30 – 12.30