Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Godziny dostępności

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

GODZINY DOSTĘPNOŚCI
Podstawa prawna:
art.42 ust. 2f  Ustawy z dnia 26 stycznia 1982r.

  • Karta Nauczyciela (t.j. Dz. U. Z 2022r. Poz.1730)
lp. Nazwisko i imię nauczyciela Liczba godzin Termin dostępności
(dzień tygodnia, godzina)
1. Abratkiewicz Agnieszka 1 środa 8.00 - 9.00
2. Baranowska Grażyna 1 wtorek 10.50 -11.50
3. Biłek Marta 1 piątek 10.45 -11.45
4. Bobras Magdalena 1 poniedziałek 11.50 -12.50
5. Bystrzycka Renata 1 piątek 9.40 -10.40
7. Chojnacka Marta 1 poniedziałek 10.45 -11.45
8. Chwastowska Agnieszka 1 środa 14.30 -15.30
9. Dąbrowska Iwona 1 poniedziałek 8.45 - 9.45
10. Dąbrowska Zofia 1 środa 9.40 -10.40
11. Dudar Sabina 1 wtorek 11.30 – 12.30
12. Eksman Arkadiusz 1/2 wtorek 15.15 – 16.15 (co dwa tygodnie)
13. Eksman Anna 1 poniedziałek 9.50 – 10.50
14. Famulska Małgorzata 1 poniedziałek 11.55 – 12.55
15. Galia Joanna 1 wtorek 8.45 – 9.45
16. Gieroń Anita 1 czwartek 7.55 – 8.55
17. Grabowska Ewelina 1 piątek 7.00 – 8.00
18. Grochowalska Magdalena 1 wtorek 12.00 – 13.00
19. Jakubik – Piątkowska Anetta 1 piątek 14.35 – 15.35
20. Jaworski Jarosław 1 środa 10.35 – 11.35
21. Kopka Joanna 1 czwartek 9.40 – 10.40
22. Kosmowska Anna 1 piątek 9.45 – 10.45
23. Kowalska Katarzyna 1 piątek 7.00 – 8.00
24. Kurzydlak Zenon 1 poniedziałek 10.45 – 11.45
25. Kwiecień Wiesława 1 poniedziałek 11.55 – 12.55
26. Lisiak Lidia 1 poniedziałek 10.50 – 11.50
27. Łągwa Dagmara 1 poniedziałek 8.50 – 9.50
28. Łuczyk Beata 1 poniedziałek 11.50 – 12.50
29. Malec-Lipowska Dorota 1 poniedziałek 10.35 – 11.35
30. Manikowska Ewelina 1 wtorek 7.55 – 8.55
31. Miler Anna 1 wtorek 9.30 – 10.30
32. Nowaczyk Anna 1 wtorek 8.45 – 9.45
33. Nowak Dorota 1 czwartek 9.45 – 10.45
34. Pabich Alicja 1 czwartek 8.45 – 9.45
35. Pawlikowski Robert 1 wtorek 8.00 – 9.00
36. Płachta Agnieszka 1 wtorek 8.50 – 9.50
37. Renosik Iwona 1 środa 9.45 - 10.45
38. Rucińska Małgorzata 1 piątek 12.35 – 13.35
39. Rybak Paulina 1 poniedziałek 7.55 – 8.55
40. Seget Katarzyna 1 wtorek 9.45 – 10.45
41. Siwakowska Agnieszka 1 środa 10.45 – 11.45
42. Skóra Katarzyna 1 czwartek 9.45 – 10.45
43. Sobańska Iwona 1 poniedziałek 9.50 – 10.50
44. Strzelczyk Krystyna 1 środa 10.45 – 11.45
45. Szpikowska Anna 1 czwartek 9.40 – 10.40
46. Turniak Agnieszka 1 wtorek 11.40 – 12.40
47. Walas Agnieszka 1 poniedziałek 7.55 – 8.55
48. Wnuk Anetta 1 środa 14.45 – 15.45
49. Wójtowicz Małgorzata 1 poniedziałek 11.30 – 12.30
50. Wroniszewska Monika 1 czwartek 8.45 – 9.45
51. Woźniak Ewa 1 poniedziałek 15.15 – 16.15
52. Zborowska Iwona 1 poniedziałek 13.40 – 14.40
53. Zielonka Urszula 1 środa 13.50 – 14.50

 

Załączniki artykułu

godziny dostępności_HARMONOGRAM (odt) 0.01mb, (pobrań: 18)