Lubisz robić zdjęcia? Potrafisz dostrzegać piękno natury? Utrwal urodę jesiennej przyrody na fotografiach i wyślij je na konkurs „BARWY JESIENI”
W czwartek 1 października 2015 r. w naszej szkole odbyło się kolejne muzyczne spotkanie z okazji Światowego Dnia Muzyki.
We wtorek 29 września 2015 r. uczniowie klas IIIa i IIIb zwiedzili piekarnię państwa Jadwigi i Piotra Ciesielskich przy ul. Białej.
Tradycją naszej szkoły są wrześniowe wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W środę 16 września 2015 r. trzecioklasiści udali się do Pacanowa - Europejskiej Stolicy Bajek.
„ Jeszcze w uszach szumią morskie fale,

śpiewa głośno rześki, górski wiatr.

Na wakacjach było tak wspaniale,

ale już do szkoły wracać czas …”
W sobotę 27 czerwca 2015 r. w czasie Dni Piotrkowa rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny "Piotrkowska przyroda" organizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Każdy z Was mi przyzna rację,
że najlepsze są wakacje,
można jechać na Mazury
lub nad morze albo w góry ...
Zakończyliśmy całoroczne zmagania z ortografią, podczas których wyłoniliśmy „Mistrza Ortografii Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Andrzeja  Frycza Modrzewskiego roku szkolnego 2014/15”.
Już czwarty rok nasza szkoła bierze udział w akcji zorganizowanej przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, a koordynowanej przez przedsiębiorstwo Vizible.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki