Zagłosuj na budowę boiska przy naszej szkole

budze2017popra2
Prosimy o oddanie głosu na projekt budowy boiska wielofunkcyjnego wraz z bieżnią i skocznią do skoku w dal przy Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, w ramach "Budżetu Obywatelskiego 2017 w Piotrkowie Trybunalskim".
Głosowanie na projekty rozpocznie się 5 września i potrwa do 18 września. Prowadzone będzie za pośrednictwem strony internetowej www.piotrkowianiedecyduja.pl. Oddać swój głos będzie można także w siedzibach magistratu przy Pasażu Rudowskiego nr 10 i ul. Szkolnej nr 28.
W ostatnim dniu głosowania dodatkowo na terenie miasta otworzone zostaną cztery lokale do głosowania, po jednym w każdym z rejonów:
  • rejon nr I - Przedszkole nr 11 - ul. Mickiewicza
  • rejon nr II - II LO - Żeromskiego
  • rejon III - Przedszkole nr 20 - ul. Paderewskiego
  • rejon IV - Przedszkole nr 24 - ul. Topolowa
Głos na projekt Budżetu Obywatelskiego może oddać każdy mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który ma ukończone 16 lat.