Miło nam poinformować, że uczeń z klasy 5b Wiktor  Chimiak zajął I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „My, mali bohaterowie”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2.
We wtorek 12 maja 2015 r. odbyły się finały w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt, w których wzięły udział cztery najlepsze drużyny z Piotrkowa, wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.
We wtorek 12 maja 2015 r. w ramach Szkolnej Ligi OSIR odbyły się zawody w Mini Piłkę Siatkowa Dziewczyn klas IV.
W sobotę 9 maja 2015 r. uczennice klasy IVa zajęły pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „Żyj owocowo”.
Młodzi matematycy z naszej szkoły ponownie odnieśli sukces w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.
Akcja „Tablica za makulaturę. Zbierajmy makulaturę- oszczędzajmy lasy” jest prowadzona przy współpracy z Urzędem Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i ma na celu kształtowanie ekoświadomości dzieci i młodzieży.
Już od trzech lat nasza szkoła zaangażowana jest w akcję zbierania zakrętek na rzecz chorych i niepełnosprawnych dzieci, prowadzoną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Strona w trakcie aktualizacji. Prosimy o wyrozumiałość.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki