Na zdrowie, zdrowie jest dziś wielka moda, więc jedz warzywa, one dobre są dla zdrowia. Bo zdrowie, zdrowie jest twym przyjacielem, więc jedz warzywa w dni powszednie i w niedzielę.
We wtorek 26 maja 2015 r. rozdano nagrody  zwycięzcom trzech szkolnych konkursów dla uczniów klas drugich i trzecich.
W poniedziałek 25 maja 2015 r. uczniowie klasy IV c wraz z wychowawcą panią Nataszą Chimiak i panią Lidią Lisiak pojechali na wycieczkę do Muzeum Zapałek w Częstochowie.
W sobotę 23 maja 2015 r. już po raz piąty odbył się w naszej szkole  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Give me 5”.
W czwartek 21 maja 2015 r. uczniowie klas pierwszych wybrali się na pełną przygód wycieczkę do Bolimowa, Konarzewa i Piątku.
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie "Rozpoznaj swoich nauczycieli". Zadanie polega na rozpoznaniu nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa. Ciekawi jesteśmy, jak poradzicie sobie z tym niełatwym, według nas, wyzwaniem. :)
W  sobotę  16  maja  2015 roku  w naszej szkole odbyła  się VI edycja Powiatowego  Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii Szkół Podstawowych Powiatu Piotrkowskiego” dla klas IV – V. W konkursie wzięło udział 43 uczniów. Uczestnicy pisali dyktando i rozwiązywali test ortograficzny.
W czwartek 14 maja 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się XIX Miejski Mały Konkurs Recytatorski.
We wtorek 14 maja 2015 r. w ramach Szkolnej Ligi OSiR odbyły się zawody w Mini Piłkę Siatkową Chłopców klas IV.
W środę 13 maja 2015 r. odbyła się V edycja szkolnego konkursu „Mam Talent", którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki