W przeddzień zakończenia roku szkolnego najlepsi uczniowie i absolwenci z piotrkowskich szkół spotkali się w Zamku Królewskim, gdzie odebrali wyróżnienia z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
W poniedziałek 22 czerwca 2015 r. odbył się w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.
W poniedziałek 22 czerwca 2015 r. orozstrzygnięty został szkolny konkurs czytelniczy dla uczniów klas czwartych pt.„Świat Baśni”.
W piątek 19 czerwca 2015 r. uczniowie z klasy  IVa i IVb odwiedzili Gniezno oraz Biskupin.

W czwartek 18 czerwca uczniowie klasdrugich wybrali się do pobliskiego Wolborza, gdzie zwiedzili Hutę Szkła Gospodarczego i Artystycznego "Finezja" oraz Pożarnicze Centrum Historyczno-Edukacyjne Ziemi Łódzkiej.
21-06-2015

Konkurs historyczny

Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na najlepszą pracę na temat.: „Moje drzewo genealogiczne”.
Nagrody w corocznym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych rozdane! W tym roku uczniowie z klas IV-VI mieli możliwość wykazania się wiedzą na temat Austrii.
W środę 10 czerwca 2015 r. drugoklasiści udali się na wycieczkę do Łowicza, Sromowa i Żelazowej Woli.
21-06-2015

Dzień Dziecka

Podobno dzieci na całym świecie bywają niegrzeczne czasem, lecz to nie u nas, nie w naszej szkole - to gdzieś za górą, za lasem.
W poniedziałek 1 czerwca 2015 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs fotograficzny "W poszukiwaniu wiosny".

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki