Piotrkowskie święto biegania

W niedzielę 25 września 2016 r. na stadionie "Concordia" odbyła się kolejna edycja Trybunalskiego Biegu z OSiR-em, w którym uczestniczyło 1300 osób.

W tym roku impreza miała charakter rekreacyjny i masowy. Z tego względu nie było biegu sportowego. Impreza rozpoczęła się od rywalizacji osób niepełnosprawnych na 100 metrów. Po niej na bieżni zjawiły się setki pomarańczowych koszulek uczestników tegorocznego „Trybunalskiego Biegu z OSiRem”. Biegali zarówno najstarsi, jak i młodsi piotrkowianie. Celem tej rywalizacji była zwykła rekreacja - ważne było pokonanie 1200 metrów, niezależnie w jakim czasie i tempie.

Naszą szkołę reprezentowali : Natalia Łojek, Jagoda Łojek, Julia Malec, Natalia Piekielniak, Anna Pabich, Andżelika Wężyk, Andżelika Jakubczyk, Aleksandra Purcha, Zuzanna Kociemba, Wiktoria Karlińska, Maria Eksman, Alicja Dwornik, Amelia Jędrych, Maja Cieślak, Oliwia Mielczarek, Weronika Kozielewska, Roksana Lenarczyk, Izabela Więcek, Kinga Edyk, Hubert Nurkowski, Tobiasz Pasek, Piotr Wochna, Maksymilian Krężel, Adam Górka, Szymon Iwański,Mateusz Pacan, Kacper Strzelecki, Sebastian Sadowski, Filip Nowak, Adam Kocemba, Antoni Eksman, Adam Kołtunowski, Jakub Sąciński, Wiktor Baranowski, Seweryn Głowacki, Aleksander Paul, Bartosz Cygan, Bartosz Rękorajski i Igor Edyk.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i dyplomy, a także brali udział w losowaniu nagród.
Gratulujemy sportowej postawy dzieciom i rodzicom.
Filmiki z biegu możecie obejrzeć tutaj.