Wielki Test Języka Angielskiego

Czy Piotrków zna angielski? Już 20 listopada 2016 r. o godz. 11:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. H. Sienkiewicza 10/12 mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego napiszą Wielki Test Języka Angielskiego.

Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz czwarty odbędzie się w około stu miastach Polski. Do tegorocznej edycji testowania Polaków, jako organizator lokalny, postanowiła dołączyć Akademia Języków Obcych Chelsea. Dzięki temu mieszkańcy Piotrkowa będą mogli bezpłatnie sprawdzić kompetencje języka angielskiego oraz pochwalić się, że Piotrków Trybunalski  zna angielski.
Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu - przyjdź z rodziną, baw się i wygrywaj nagrody!
Szczegóły i zapisy na:  500 001 748  lub osobiście w siedzibie szkoły w Piotrkowie przy ul. Narutowicza 62/6. Można też zarejestrować się bezpłatnie na www.piotrkowtrybunalski.znaangielski.pl

plakat (pdf) 0.65mb, (Pobrań: 134)