20-11-2016

Zbiórka karmy

Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierząt. Dlatego nasza szkoła po raz kolejny organizuje zbiórkę karmy dla bezdomnych psów i kotów z piotrkowskiego schroniska.

W piątek 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Zapraszamy wszystkich uczniów klas I - VI na dyskotekę andrzejkową organizowaną przez Samorząd Uczniowski.

W piątek 18 listopada mali aktorzy z koła teatralnego "MASKA" zrobili miłą niespodziankę młodszym kolegom z Przedszkola Samorządowego nr 24 im. Misia Uszatka.

W poniedziałek 14 listopada, uczniowie klas szóstych wyjechali na wycieczkę do Warszawy, aby doświadczyć spotkania z historią naszej Ojczyzny.

11 listopada 2016 r. obchodziliśmy 98. rocznicę odzyskania niepodległości. Tego dnia w Piotrkowie, tak jak w wielu polskich miastach odbyły się uroczystości upamiętniające tę ważną w historii Polski datę.

„Polska !
O, ileż w jednym słowie
Może się zmieścić wielkiej treści”

W czwartek 10 listopada 2016 r. odbyło się pierwsze z zaplanowanych cyklicznych spotkań z rodzicami i uczniami z klas IV – VI, realizowanych w ramach współpracy z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji  Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału dla Nieletnich w Piotrkowie Trybunalskim.

W poniedziałek 7 listopada 2016 r. odbyła się akademia upamiętniająca patrona naszej szkoły.

03-11-2016

Konsultacje

W środę 9 listopada 2016 r. odbędą się konsultacje indywidualne z nauczycielami.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki