W czwartek 8 grudnia 2016 r. uczniowie klas piątych przenieśli całą społeczność naszej szkoły w czasy średniowiecza.

A ja się bardzo, bardzo postaram
i zrobię prezent dla Mikołaja.
Zrobię mu szalik piękny i nowy,
żeby go nosił w noce zimowe.
I żeby nie zmarzł w szyję i w uszy,
gdy z burej chmury śnieg zacznie prószyć.
Niech się ucieszy Mikołaj Święty,
tak rzadko ktoś mu daje prezenty.
We wtorek 6 grudnia i w poniedziałek 12 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w edukacji przyrodniczej na żywo "Zielone lekcje".

Na najbardziej oryginalną kartkę bożonarodzeniową.

Naszą szkolną tradycją jest, że dzień 6 grudnia upływa pod hasłem " Kto jest przebrany - nie jest pytany".

We wtorek 29 listopada 2016 r. uczniowie klas czwartych przygotowujący się do egzaminu na karę rowerową wzięli udział w spotkaniu z policjantem.
Zebrała się nasza gromada, gdy już wieczór zapada.
Chętna do zabawy w andrzejkową noc,
Bo dziś wróżb i magii moc.
Bezpieczne życie" to całoroczny program profilaktyczny skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych realizowany pod patronatem Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego.
W czwartek 24 listopada 2016 r. rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pod hasłem "Barwy jesieni".

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Wtorek 16 kwietnia 2024

Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki