W czwartek 2 lutego 2017 r. uczniowie klas czwartych wybrali się do Bogusławic.
Zapraszamy wszystkich uczniów klas VI do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Zima w obiektywie", którego organizatorem jest Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.
Bal maskowy, bal maskowy
jest naprawdę pomysłowy,
można przebrać się za jeża,
krasnoludka lub rycerza.
Wszędzie sami przebierańcy,
Zorro w czarnej masce tańczy,
i Smerfetka razem z nim,
nie wiadomo kto jest kim...
W czwartek 12 stycznia 2017 r. uczniowie klas trzecich spotkali się w szkole z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

13-01-2017

Ferie zimowe

Życzymy śnieżnych i bezpiecznych ferii!
Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji akcji UNICEF , której celem jest zebranie funduszy na ratowanie życia dzieci w Angoli.
Pozyskane fundusze pozwolą na zakup szczepionek przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, takim jak: polio, gruźlica, odra.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Izabela Rejniak z klasy IVc, odniosła duży sukces wygrywając na Śląsku, w Zabrzu i Chorzowie, dwa turnieje dla zawodników do lat 10 w tenisie ziemnym.

Zebrania z rodzicami odbedą się w czwartek 12 stycznia 2017 r.
W czwartek 22 grudnia 2016 roku został rozstrzygnięty konkurs na "Kartkę bożonarodzeniową w języku obcym"
W czwartek 22 grudnia 2016 roku został rozstrzygnięty konkurs na „Oryginalną kartkę bożonarodzeniową” dla klas I- III.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki