W sobotę 8 kwietnia 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „Szanuj Ziemię”.
Jak co roku przed Wielkanocą, odbył się konkurs "Na najpiękniejszą palmę wielkanocną".

Trzy klasy integracyjne z naszej szkoły: IVa, Va, VIa wzięły udział w bardzo ciekawych warsztatach zorganizowanych przez redaktorki Łódzkiego Wydawnictwa AKAPIT-PRESS.
W lamp gasnących nocy jasny węzeł
ciężkie liście podniesionych powiek
taką porą przyszedł Andersen
w snach najdalszych spokojny człowiek.
J. Twardowski „Powrót Andersena”

2 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

W czwartek 30 marca 2017 r. uczniowie klasy 3a uczestniczyli w warsztatach drukarskich zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim.

W środę 29 marca klasa VIa uczestniczyła w zajęciach praktycznych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadził wykwalifikowany ratownik medyczny pan Piotr Misztela.

29-03-2017

Piknik NATO

Uczniowie klasy 4c we wtorek 28 marca udali się na piknik wojsk NATO.

28-03-2017

Czytam, bo lubię

W ramach obchodów 800-lecia naszego miasta oraz Światowego Dnia Poezji, realizując zadania wynikające z projektu „Czytam, bo lubię”, przyłączyliśmy się do akcji zorganizowanej przez II Liceum Ogólnokształcące – Piotrków czyta poezję.

28-03-2017

Lekcja w muzeum

W związku z przypadającym w bieżącym roku 800-leciem naszego miasta uczniowie klasy IIa i IIc uczestniczyli w lekcji przeprowadzonej na terenie Muzeum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki