226 lat temu uchwalono Konstytucję 3 Maja. Z tej okazji w naszym mieście odbyły się uroczyste obchody rocznicy, w której uczestniczyli również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

W środę 26 kwietnia szóstoklasiści odwiedzili Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas VI do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Wiosna w obiektywie", którego organizatorem jest Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs fotograficzny "Ptaki Piotrkowa i okolic".

25-04-2017

Dzień Ziemi

W roku 2017 hasło Dnia Ziemi brzmiało- „W kierunku natury”. Tegoroczne obchody poświęcone były tematom związanym z ochroną różnorodności biologicznej.
W piątek 21 kwietnia 2017 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w IV Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,Piosenka jest dobra na wszystko".

74 lata temu 19 kwietnia wybuchło Powstanie w Getcie Warszawskim. Powstanie, które jest częścią naszej wspólnej historii.

19-04-2017

Zebrania z rodzicami odbędą się we wtorek 25 kwietnia.
W środę 12 kwietnia 2017 r. został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III i, jak co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem.

Życzenia ciepłe jak tchnienie wiosny
składamy wszystkim w ten czas radosny.
Niech wszystkie troski będą daleko,
a dobro płynie szeroką rzeką.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki