W poniedziałek 12 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami piotrkowskiego oddziału WOPR oraz dzielnicowym mł. asp. Arkadiuszem Nowakiem z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

W piątek 9 czerwca 2017 r. rozstrzygnięte zostały dwa konkursy dla pierwszoklasistów.
W piątek 9 czerwca 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom dla klas I - IIITym razem czytała dla nas pani Alicja Pabich, nauczyciel języka polskiego w naszej szkole.
6 czerwca 2017 roku uczniowie klas trzecich wzięli udział w XVI edycji konkursu „Pięknie czytam, opowiadam…”

W czwartek 8 czerwca 2017 roku klasa VI b wybrała się na wycieczkę do Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie.
W ramach obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego na początku czerwca uroczyście wręczono nagrody w konkursie plastycznym "Piotrków moje miasto - moje miejsce"  zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną  w Piotrkowie Trybunalskim.

W środę 7 czerwca 2017 r. uczniowie klasy III c i III d odwiedzili Leśną Osadę Edukacyjną w Kole.

W środę 7 czerwca 2017 r. w naszej szkole  mieliśmy przyjemność gościć pracownika Służby Leśnej  z Nadleśnictwa Piotrków  Starszego Strażnika pana Rafała Taranowskiego.

W piątek 2 czerwca 2017 r. pierwszaki pojechały na wycieczkę do Parku Jurajsko- Botanicznego w Kołacinku.

Uczniów klasy 4c w piątek po przyjściu do szkoły czekała niespodzianka. Zamiast iść na lekcje czwartoklasiści pojechali do Łodzi.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki