W sobotę 20  maja  2017 roku  w naszej szkole odbyła  się  VIII  edycja Powiatowego  Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii Szkół Podstawowych Powiatu Piotrkowskiego” dla klas IV – V.
W piątek 19 maja 2017 r. nasza szkoła brała udział w Orlikowej Lidze Mistrzów Piłka Nożna klas III.

W piątek 19 maja klasy piąte były na wycieczce w Sandomierzu.
W piątek 19 maja 2017 r. członkowie koła teatralnego "Maska" i zespołu tanecznego "Fokus" oraz uczniowie klasy Ib zaprezentowali swoim kolegom przedstawienie pt. "Zamieszanie w krainie bajek".

W dniach 17–18 maja uczniowie klasy VIa i VIc udali się na wycieczkę do Wieliczki oraz Krakowa.

W środę 17 maja uczniowie klasy II a i II c wybrali się na wycieczkę do Warszawy.
10-05-2017

Zdrowym być

Na zdrowie, zdrowie jest dziś wielka moda,
więc jedz warzywa, one dobre są dla zdrowia.
Bo zdrowie, zdrowie jest twym przyjacielem,
więc jedz warzywa w dni powszednie i w niedzielę.

Posłuchajcie! Przed laty,
dawno, dawno, o dzieci!
Też był taki dzień jasny,
Taki cudny dzień trzeci!

W poniedziałek 8 maja 2017 r. w Centrum Idei „Ku Demokracji” odbył się pierwszy Przegląd Piosenki Religijnej, zorganizowany z inicjatywy sióstr z Przedszkola Panien Dominikanek
W piątek 5 maja 2017 r. uczniowie klas czwartych udali się na wycieczkę do Radzionkowa i Tarnowskich Gór.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki