Lubisz robić zdjęcia? Masz duszę tropiciela i cierpliwość? Potrafisz dostrzegać piękno natury? Utrwal urodę piotrkowskiej przyrody na fotografiach i wyślij je na konkurs „Ptaki Piotrkowa i okolic"

14-03-2017

Podziękowania

Nasza szkoła  wzięła udział  w badaniach zorganizowanych przez Centrum Edukacji Nauczycieli Lechaa w Lublinie.

Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym pt. ,,Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków”, który odbywa się w ramach obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
Organizatorem projektu jest Szkoła Podstawowa nr 11, partnerami w realizacji działania są szkoły podstawowe z terenu miasta, Miejski Ośrodek w Piotrkowie Trybunalskim, Biuro Partnerstwa i Funduszy Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

10-03-2017

Miss Szkoły

W piątek 10 marca 2017 r. rozstrzygnięty został konkurs Miss Szkoły, który jak co roku zorganizował Samorząd Uczniowski.

W czwartek 9 marca 2017 r. uczniowie z klas IIa i IIc odwiedzili Muzeum Animacji SE-MA-FOR w Łodzi.

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji akcji UNICEF, której celem jest zebranie funduszy na ratowanie życia dzieci w Angoli.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w I Konkursie Fotograficznym pod hasłem "Powrót do przeszłości - Piotrków dawniej i dziś". Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno - Gimnazjalny  nr  1 w Piotrkowie Trybunalskim.

Jak co roku w „tłusty czwartek” miejskie lodowisko, mieszczące się w parku im. ks. J. Poniatowskiego, zmieniło się w krainę przebierańców. A wszystko za sprawą karnawałowego balu zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dnia 23 lutego 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Cała Polska Czyta Dzieciom".

W październiku 2016 roku - już po raz kolejny- nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu profilaktyki i wczesnego wykrywania gruźlicy i chorób płuc "Zadbaj o swoje płuca".

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki