We wtorek 29 listopada 2016 r. uczniowie klas czwartych przygotowujący się do egzaminu na karę rowerową wzięli udział w spotkaniu z policjantem.
Zebrała się nasza gromada, gdy już wieczór zapada.
Chętna do zabawy w andrzejkową noc,
Bo dziś wróżb i magii moc.
Bezpieczne życie" to całoroczny program profilaktyczny skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych realizowany pod patronatem Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego.
W czwartek 24 listopada 2016 r. rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pod hasłem "Barwy jesieni".

Niech się wreszcie każdy dowie i rozpowie w świecie całym,
Że dziecko to także człowiek tyle, że mały!

We wtorek 22 listopada uczniowie kl. IIIa wzięli udział w konkursie czytelniczo-plastycznym pt. "Wyliczajmy wraz - umilając sobie czas", którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim.
20-11-2016

Zbiórka karmy

Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierząt. Dlatego nasza szkoła po raz kolejny organizuje zbiórkę karmy dla bezdomnych psów i kotów z piotrkowskiego schroniska.

W piątek 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Zapraszamy wszystkich uczniów klas I - VI na dyskotekę andrzejkową organizowaną przez Samorząd Uczniowski.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki