Wybory do Samorządu Uczniowskiego

We wtorek 3 października 2017 r. w powszechnym i tajnym głosowaniu wybraliśmy skład Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
Do Samorządu Uczniowskiego kandydowało 9 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych oraz 9 uczniów z klas piątych, szóstych i siódmych. Wybory poprzedziła kampania wyborcza trwająca od 26 do 29 września. Każdy z kandydatów przygotował plakat, na którym zaprezentował indywidualny i oryginalny program wyborczy.
Uroczyste zaprzysiężenie nowo wybranych przedstawicieli klas nastąpiło 16 października i od tego czasu zaczęła się nowa kadencja Samorządu Szkolnego w roku szkolnym 2017/2018.

A oto skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018:

Klasy I - IV
Urszula Magiera IIIc
Maria Eksman z klasy IIIa
Dominik Adamczyk IVd

Klasy IV - VI
Dominika Natkaniec Vc
Anna Pabich VIc
Marcin Helman VIIc

Wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy.
Ze szczegółami można zapoznać się czytając informacje znajdujące się na tablicy Samorządu Uczniowskiego.