W kwietniu uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w warsztatach artystyczno - ekologicznych zorganizowanych w ramach programu „Odkrywamy bioróżnorodność - program edukacji ekologicznej realizowany w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim” współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

W czwartek 14 kwietnia 2016 r. uczniowie trzecich klas stanęli przed nie lada wyzwaniem. Pisali bowiem swój pierwszy sprawdzian kompetencji.

W środę 13 kwietnia 2016 r. odbędą się zebrania z rodzicami.
W piątek 8 kwietnia 2016 r. uczniowie klas Ia i IIa uczestniczyli w warsztatach papierniczych zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim.
W czwartek 7 kwietnia 2016 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru i Tańca, członkowie koła teatralnego "Maska" i zespołu tanecznego "Fokus" zaprezentowali swoim kolegom z klas I-III przedstawienie pt. "Kopciuszek".
Zagłosuj na naszą szkołę w plebiscycie "Najfajniejsza podstawówka powiatu piotrkowskiego", którego organizatorem jest portal naszemiasto.pl
06-04-2016

Miss Foto 2016

W środę 6 kwietnia rozstrzygniety zostal konkurs Miss Foto, który jak co roku zorganizował Samorząd Uczniowski.

Tuż przed świętami  Wielkiej Nocy uczniowie klasy IV b zrobili niespodziankę swoim młodszym kolegom.

Za nami sprawdzian szóstoklastisty 2016 organizowany przez CKE, do którego przystąpiło blisko 348 tys. uczniów klas VI szkół podstawowych w całej Polsce.
W czwartek, 14 kwietnia 2016 r., trzecioklasiści przystąpią do pierwszego w swoim życiu ważnego egzaminu, czyli Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki