W poniedziałek 23 maja 2016 r. odbyła się wycieczka do Warszawy, w której udział wzięli uczniowie klas trzecich. Dzieci miały możliwość poznania zabytków i historii naszej stolicy.
17-05-2016

Czytam, bo lubię

Uczniowie klas V i VI przygotowali plakaty zachęcające do przeczytania jednej wybranej pozycji z nowości czytelniczych zakupionych do naszej biblioteki w ramach projektu „Książka naszych marzeń”.
W  sobotę  14  maja  2016 roku  w naszej szkole odbyła  się  VII  edycja Powiatowego  Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii Szkół Podstawowych Powiatu Piotrkowskiego” dla klas IV – V.
15-05-2016

Zajęcia w plenerze

W piątek 13 maja 2016 r. uczniowie klasy IVa i IVc udali się w podróż do Muzeum w Nieborowie i Arkadii.
W piątek 13 maja 2016 r. uczniowie klas II b i II c uczestniczyli w wycieczce do kopalni soli w Kłodawie i muzeum diabła Boruty w Łęczycy.

We wtorek 10 maja 2016 r. uczniowie klas Ib, IIa i IId uczestniczyli w wycieczce do kopalni soli w Kłodawie i muzeum diabła Boruty w Łęczycy.

Witaj majowa jutrzenko,
Świeć naszej polskiej krainie,
Uczcimy ciebie piosenką,
Która w całej Polsce słynie.

Witaj maj, piękny maj,
U Polaków błogi raj.

W kwietniu uczniowie klasy Vb i Vc uczestniczyli w zajęciach na terenie Ogrodu Botanicznego w Łodzi. Warsztaty były cennym uzupełnieniem edukacji prowadzonej w szkole.
W czwartek 28 kwietnia 2016 r. uczniowie klas IIa, IIb, IId i VIa uczestniczyli w warsztatach redakcyjnych prowadzonych przez wydawnictwo Akapit- Press z Łodzi.  Spotkanie zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim.

28-04-2016

Rekrutacja

Informujemy, że od dnia 27.04.2016 r. w zakładce REKRUTACJA dostępne są listy kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły zakwalifikowanych do klas pierwszych szkoły podstawowej.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki