W piątek 13 maja 2016 r. uczniowie klas II b i II c uczestniczyli w wycieczce do kopalni soli w Kłodawie i muzeum diabła Boruty w Łęczycy.

We wtorek 10 maja 2016 r. uczniowie klas Ib, IIa i IId uczestniczyli w wycieczce do kopalni soli w Kłodawie i muzeum diabła Boruty w Łęczycy.

Witaj majowa jutrzenko,
Świeć naszej polskiej krainie,
Uczcimy ciebie piosenką,
Która w całej Polsce słynie.

Witaj maj, piękny maj,
U Polaków błogi raj.

W kwietniu uczniowie klasy Vb i Vc uczestniczyli w zajęciach na terenie Ogrodu Botanicznego w Łodzi. Warsztaty były cennym uzupełnieniem edukacji prowadzonej w szkole.
W czwartek 28 kwietnia 2016 r. uczniowie klas IIa, IIb, IId i VIa uczestniczyli w warsztatach redakcyjnych prowadzonych przez wydawnictwo Akapit- Press z Łodzi.  Spotkanie zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim.

28-04-2016

Rekrutacja

Informujemy, że od dnia 27.04.2016 r. w zakładce REKRUTACJA dostępne są listy kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły zakwalifikowanych do klas pierwszych szkoły podstawowej.

W środę 27 kwietnia 2016 r. uczniowie klas IIIb i IIIc odwiedzili Park Edukacyjno - Rozrywkowy MIKROKOSMOS w Ujeździe.

27-04-2016

Ważna informacja!

Informujemy, iż zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2015/2016 naszej szkoły, piątek 29.04.2016 i poniedziałek 02.05.2016 są  dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach, od godz. 7.00 do godz. 15.00, pracować będzie świetlica szkolna, w której zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

W czwartek 21 kwietnia 2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim odbył się "V Miting Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych” zorganizowany w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz  Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Tegoroczny Dzień Ziemi - największe ekologiczne święto, obchodzony był na całym świecie pod hasłem - „Palący temat – niska emisja!”.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki