Zwycięstwo w tenisie stołowym

W dniach 21 i 22 października 2019 r. odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych – Igrzyska Dzieci (rok urodzenia 2007-2009) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rok urodzenia 2006-2005).
W młodszej kategorii  wiekowej dziewczęta - Katarzyna Misztela i Maja Zygmuntowicz zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy - Eryk Smuga i Kacper Strzelecki -  miejsce V.
Ogromy sukces odniosły dziewczęta - Anna Winiarska i Izabela Rejniak, które rywalizowały w starszej grupie wiekowej i zajęły I miejsce w turnieju. Zwycięstwo w tych zawodach daje prawo do reprezentowania naszego miasta w zawodach rejonowych, które odbędą się 25.10.2019 r.  w Dobroszycach. Niestety mniej szczęścia mieli chłopcy - Antoni Eksman i Szymon Iwański, którzy zakończyli rywalizację na IV miejscu.
Gratulujemy zawodnikom i trenerom.