29-02-2024

Złote koszykarki

W czwartek 29 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej nr  12 odbyły się mistrzostwa miasta w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W czwartek 23 września, na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Igrzyska Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, których organizatorem był Szkolny Związek Sportowy.

W czwartek 5 marca 2020 r. odbył się finał rozgrywek w Piłkę Koszykową Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W czwartek 30 stycznia 2020 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w mini Piłce Siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2019/2020, których organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy.

W czwartek 19 grudnia 2019 r. odbył się finał rozgrywek w Piłkę Koszykową Dziewcząt w ramach Szkolnej Ligi OSiR oraz Igrzysk Dzieci dla klas VII-VIII.

W poniedziałek 2 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w ramach Igrzysk Dzieci odbył się finał Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt z klas szóstych i młodszych.

W piątek 29 listopada 2019 r. w ramach Igrzysk Dzieci -2019/2020, odbyły się Mistrzostwa Miasta w Szachach Drużynowych.

W piątek 22 listopada 2019 r. w hali Relax odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców z klas szóstych.

W poniedziałek 28 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W dniach 21 i 22 października 2019 r. odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.