W dniu 21 października 2019 r. w hali "Relax" odbyło się podsumowanie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2018/2019” dla uczniów piotrkowskich szkół.

W czwartek 30 maja 2019 r. na Stadionie Miejskim w Łowiczu odbył się Finał Wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym.

W piątek 24 maja 2019 r. na Stadionie Miejskim odbył się Półfinał Wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym.

W czwartek 23 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej w tym roku pod hasłem „Polska oczami kobiet”.

We wtorek 14 maja 2019 r. na Stadionie Miejskim odbył się „VIII Miting Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców szkół podstawowych” zorganizowany przez  Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym oraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W piątek 15 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się konkurs języka angielskiego Spelling Champion.

W dniach 22 i 25 stycznia 2019 r. odbyły się zawody w Piłkę Koszykową Chłopców  w ramach Szkolnej Ligi OSiR dla klas VII-VIII.
W czwartek 17 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w Piłkę Siatkową Chłopców Szkół Podstawowych.
W środę 9 stycznia i w piątek 11 stycznia 2019 r. odbyły się zawody w Piłkę Koszykową Dziewcząt o w ramach Szkolnej Ligi OSiR dla klas VII-VIII.
W czwartek 22 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzy i sprawności "Życzliwość ważna rzecz" organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w ramach projektu "Podaruj uśmiech".