07-06-2018

Sukcesy w mocowaniu

W czwartek 7 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnej Lidze OSiR „Mocowanie Dziewcząt i Chłopców" – III Turniej.

W dniach 31 maja - 03 czerwca 2018 r. w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłkę Ręczną.
W poniedziałek 21 maja 2018 r. odbyły się finały w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego.
We wtorek 15 maja 2018 r. odbył sie Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Zielona Energia", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
W czwartek 10 maja 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się  XXII Miejski Mały Konkurs Recytatorski.
W czwartek 10 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim odbył się VII Miting Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych zorganizowany przez  Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym oraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W poniedziałek 16 kwietnia 2018 r. odbył się turniej w mini piłkę ręczną chłopców.
16-04-2018

Brąz dla siatkarek

W poniedziałek 16 kwietnia 2018 r. odbyły się zawody w mini piłkę siatkową dziewcząt w ramach „Szkolnej Ligi OSiR”
W czwartek 12 kwietnia odbyły się zawody w mini piłkę koszykową chłopców w ramach Szkolnej Ligi OSiR.
Wiktoria Dudar, uczennica klasy VI C, przechodząc etap szkolny i rejonowy XII Archidiecezjalnego konkursu Biblijnego "Ewangelia św. Marka" wzięła udział w jego finale, który odbył się 11 kwietnia w Wydziale Katechetycznym Kurii Metropolitalnej Łódzkiej.