Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Dyrekcja i kadra pedagogiczna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Magdalena Bobras
- język angielski

------------------------------------------------------------------

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Anna Eksman
- matematyka

----------------------------------------------------------------

NAUCZANIE ZINTEGROWANE

1.    Wiesława Kwiecień - 1a, Małgorzata Famulska (nauczyciel wspomagający)
2.    Monika Wroniszewska - 1b

3.    Małgorzata Rucińska - 2a, Iwona Renosik (nauczyciel wspomagający)
4.    Dorota Nowak - 2b
5.    Iwona Zborowska - 2c, Krystyna Strzelczyk (nauczyciel wspomagający)
6.    Paulina Rybak - 3a, Agnieszka Walas (nauczyciel wspomagający)
7.    Marta Biłek - 3b



-------------------------------------------------------------------------

JĘZYK POLSKI

1.     Alicja Pabich - wychowawca kl. 5c
2.     Beata Łuczyk - wychowawca kl.4c
3.     Anetta Jakubik-Piątkowska
4.     Katarzyna Skóra
5.     Agnieszka Turniak - wychowawca kl.8c

HISTORIA
1.    Marta Chojnacka - wychowawca kl. 5b

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
1.    Arkadiusz Eksman

JĘZYK NIEMIECKI
1.   Agnieszka Siwakowska - wychowawca kl.7a

MATEMATYKA

1.     Anna Eksman
2.     Joanna Kopka - wychowawca kl. 8b
3.     Zofia Dąbrowska - wychowawca kl. 8a
4.     Urszula Zielonka

PRZYRODA
1.    Sabina Dudar - wychowawca kl. 4a

MUZYKA
1.     Grażyna Baranowska

PLASTYKA
1.     Iwona Sobańska

TECHNIKA
1.     Iwona Sobańska

INFORMATYKA

1.     Dorota Malec-Lipowska - wychowawca kl. 4b
2.     Katarzyna Skóra

WYCHOWANIE FIZYCZNE

1.     Zenon Kurzydlak
2.     Jarosław Jaworski - wychowawca kl. 6c
3.     Małgorzta Wójtowicz
4.     Robert Pawlikowski

RELIGIA

1.     Lidia Lisiak
2.     Agnieszka Płachta

JĘZYK ANGIELSKI

1.        Anna Szpikowska
2.        Renata Bystrzycka
3.        Magdalena Bobras
4.        Anita Gieroń


CHEMIA
1.        Urszula Zielonka

FIZYKA
1.        Anna Kosmowska - wychowawca kl. 7b

BIOLOGIA
1.       Sabina Dudar

GEOGRAFIA
1.       Dorota Lipowska-Malec

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
1.     Iwona Renosik

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA (kl. 4-8)

1.    Katarzyna Kowalska – kl. 4a
2.    Joanna Galia - wychowawca kl. 5a
3.    Anna Nowaczyk - wychowawca kl. 6a
4.    Katarzyna Seget - wychowawca kl. 6b
3.    Ewelina Manikowska - kl. 7a (terapia EEG Biofeedback)
5.    Magdalena Grochowalska - kl. 8a
6.    Agnieszka Abratkiewicz - kl. 8b


PEDAGOG SZKOLNY
Agnieszka Chwastowska

PEDAGOG SPECJALNY
Anetta Wnuk

INTEGRACJA SENSORYCZNA
Dagmara Łągwa

LOGOPEDIA
Iwona Dąbrowska - terapie: logopedyczna i metodą Tomatisa

ŚWIETLICA

1.     Ewelina Grabowska - kierownik świetlicy
2.     Anna Miler
3.     Jadwiga Molka

BIBLIOTEKA
Ewa Woźniak