Wyróżnienia w konkursie ekologicznym

W piątek 4 grudnia 2015 r. w Urzędzie Miasta wręczono nagrody w konkursie „Przyłącz się do Piotrkowskich - jak kanalizacja sanitarna przyczynia się do ochrony przyrody?”, który został zorganizowany w ramach projektu „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim”.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych. Zgłoszono do niego blisko 100 prac z siedmiu szkół. Uczniowie klas I-III mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną, a ich starsi koledzy zrobić fotografię.
Jury przyznało trzy główne nagrody oraz wyróżnienia w każdej kategorii. Uczniowie naszej szkoły Mikołaj Kowalski z klasy IIa oraz Wiktoria Dudar z klasy IVc zdobyli wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy!