Trzy pierwsze nagrody w konkursie plastycznym

W poniedziałek 28 września 2015 roku w Klubie Kultury ,,Jaskółczyn” Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, uroczyście rozstrzygnięto IV edycję konkursu plastycznego "Zielone lasy, czyste wody - to dar przyrody".
Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej na formacie A3 w wybranej technice plastycznej - rysunek, grafika, pastel, kredka, malarstwo, kolaż. Celem konkursu, oprócz edukacji ekologicznej, było popularyzowanie wiedzy i ukazanie niezwykłości naszej przyrody/ rozbudzanie wrażliwości oraz inspirowanie dzieci i młodzieży do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.
W konkursie wzięli udział podopieczni domów kultury oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu piotrkowskiego.
Jury nagrodziło ponad 100 prac. Uczniowie naszej szkoły - Julia Mądra, Bartek Szubert i Roksana Kruz - zdobyli trzy główne nagrody i dwa wyróżnienia w najstarszej grupie wiekowej 11-14 lat.
W fotogalerii obejrzeć można prace, które reprezentowały naszą szkołę w konkursie. Zostały one wykonane podczas zajęć plastyki pod kierunkiem pani Iwony Sobańskiej.