Szczypiorniści z "piątki" na podium

W dniach 19 - 20 listopada 2014 r. szczypiorniści z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców. Po zaciętej walce obie nasz reprezentacje uplasowały się na III miejscu.
Drużyna dziewcząt: Dołgin Zuzia, Pstrokońska Marta, Różańska Zosia, Kabzińska Wiktoria, Nowak Kasia, Siemek Marta, Cygan Alicja, Karlińska Patrycja, Reczyk Martyna, Dzieciaszek Alicja, Juszkiewicz Oliwia, Kukułka Kaja, Gajda Natalia, Szewczuk Nikola, Szczepanowska Natalia, Włodarczyk Patrycja.
Drużyna chłopców: Rogut Jakub, Klimczyk Wiktor, Łączkiewicz Krystian, Szczepocki Szymon, Wiktorowski Remigiusz, Stańczyk Patryk, Michalski Wiktor, Strzelecki Olaf, Pawełczyk Mateusz, Jagodziński Wiktor.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!