Srebro dla szczypiornistów

We wtorek 8 marca 2016 r. odbyły się finały Szkolnej Ligi OSiR w Piłkę Ręczną chłopców.
W rozgrywkach finałowych zagrały drużyny z czterech piotrkowskich szkół podstawowych - SP 3, SP 5, SP 12 i SP 16. W meczu półfinałowym wygraliśmy z zespołem z SP 3, ale w pojedynku finałowym musieliśmy uznać wyższość drużyny z SP 12.
Klasyfikacja końcowa:
1.    SP 12
2.    SP 5
3.    SP 16
4.    SP 3

Naszą szkołę reprezentowali:
Gałecki Oskar, Stańczyk Adrian, Kacprzykowski Damian, Bednarek Szymon, Sobański Andrzej, Zajączkowski Igor, Gliński Jakub, Sęciński Jakub, Górka Adam, Dziubałtowski Adam, Wochna Piotr, Misztela Andrzej, Wypych Bartłomiej.
Bernacki Dawid, Laszczyk Gracjan, Masiarek Ernest, Kwiecień Sebastian, Jaworski Maciej, Chrobot Mikołaj, Pacan Matusz, Duda Krzysztof, Krasoń Mateusz, Szymański Daniej, Janikowski Antek, Myśliński Aron, Krężel Maksymilian, Brzozowski Dorian, Sadowski Sebastian, Chodzicki Krystian.
Gratulujemy!