Sprawdzali co wiedzą o sporcie

W czwartek 12 marca odbył się  międzyszkolny konkurs "Wiedzy o sporcie" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 16 w Piotrkowie Trybunalski.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów w etapie wewnątrzszkolnym konkursu "Wiedzy o sporcie": Patryk Stańczyk, Remigiusz Wiktorowski, Kamil Włodarczyk oraz Olaf Strzelczyk. W eliminacjach szkolnych wzięli udział wszyscy uczniowie klas V-VI. Ich zadaniem było rozwiązanie testu przygotowanego przez nauczycieli WF.
Konkurs międzyszkolny w SP 16 składał siE z dwóch etapów. W pierwszym etapie, który miał wyłonić najlepszą dziesiatkę, zawodnicy rozwiązywali test. W etapie drugim, do którego spośród naszych reprezentantów zakwalifikował się tylko Patryk Stańczyk, uczestnicy odpowiadali na pytania przed jury i publicznością. W rezultacie Patryk zajął VII miejsce. Gratulujemy!