Sportowy sukces w mocowaniu

We wtorek 17 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnej Lidze OSiR „Mocowanie Dziewcząt i Chłopców – I Turniej.

Naszą szkołę reprezentowali:
Jakóbczyk Andżelika (I m.), Olejnik Daria (I m.), Kondaszewski Oliwier (I m.), Zajączkowska Oliwia (I m.), Eksman Antoni (I m.),  Kamiński Krystian (I m.), Stachecka Justyna (II m.), Mikołajczyk Joanna (II m.), Kocemba Zuzanna (II m.), Szczepanowski Kamil (II m.), Grzeszek Jakub (II m.), Nowakowski Maksymilian (II m.), Kocemba Adam (II m.), Kowalski Jakub (II m.), Kowalski Mikołaj (II m.), Michalski Patryk (II m.), Karbowiak Aleksandra (III m.), Cieślak Maja (III m.), Wójcik Julia (III m.), Rękorajski Bartek (III m), Edyk Igor (III m.), Jędrych Antoni (III m.), Kosmania Dawid (III m.), Klimczyk Aleksandra (IV m.), Kunicka Wiktoria (IV m.), Nagórka Damian (IV m.), Bereska Szymon (IV m), Mękarski Oliwier (IV m.), Sąciński Adrian (IV m.), Cichoń Mikołaj (IV m.), Patryarcha Jakub (IV m.).

Gratulujemy sportowej postawy.