Podsumowanie szkolnej ligi OSiR

W poniedziałek 17 października 2016 r. w Hali „Relax” odbyło się zakończenie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2015/2016” dla uczniów piotrkowskich szkół. Imprezę uatrakcyjnił mecz pokazowy piłki ręcznej pomiędzy seniorami i juniorami MKS „Piotrkowianin”, których trenerem jest pan Zenon Kurzydlak.

Organizatorem rozgrywek był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Rywalizacja sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem i powodzeniem, dostarczając wiele emocji. Zmagania sportowe odbywały się na obiektach OSiR-u od dnia 26 października 2015 roku do dnia 10 czerwca 2016 roku, w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna i mocowanie. W rozgrywkach i zawodach, w podziale na dziewczynki i chłopców, brało udział dziewięć piotrkowskich szkół podstawowych.
Nasza szkoła brała udział w mocowaniu i mini piłce ręcznej, uzyskując następujące wyniki:
  • dziewczęta: mocowanie I miejsce, mini piłka ręczna II miejsce
  • chłopcy: mocowanie III miejsce, mini piłka ręczna II miejsce

W czasie uroczystości wręczone zostały puchary, medale oraz nagrody  w formie sprzętu sportowego dla szkół uczestniczących w w/w lidze. Dekoracji dokonał Wiceprezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pan Andrzej Kacperek, dyrektor OSiR pan Leszek Heinzel, Prezes Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Paweł Zieliński oraz dyrektor Atletycznego Klubu Sportowego pan Piotr Stępień.