Podsumowanie Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR

W piątek 31 października 2014 r. w Hali „Relax” odbyło się zakończenie i podsumowanie  „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2013/2014”, której organizatorami byli Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Pierwsza część podsumowania nastąpiła w dniu 17.06.2014 r. w Amfiteatrze Miejskim, gdzie wręczono puchary, dyplomy, medale oraz symboliczne czeki na zakup sprzętu sportowego dla szkół uczestniczących w w/w lidze.
Podczas drugiej części przedstawiciele poszczególnych szkół odebrali nagrody rzeczowe w formie sprzętu sportowego wybranego zgodnie z wartością symbolicznych czeków.
Dzięki waleczności naszych sportowców biorących udział w zawodach nasza szkoła wzbogaciła się o kompresor do pompowania piłek, 3 piłki do siatkówki, 3 piłki do piłki nożnej, 6 kijów do unihokeja oraz lotki do badmintona.
Jednocześnie odbyło się podsumowanie we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2013/2014 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza szkoła uplasowała się na IV miejscu.
Gratulujemy!
Młodzież do zawodów sportowych przygotowali nauczyciele WF - Małgorzata Wójtowicz, Zenon Kurzydlak i Jarosław Jaworski.