Nasi szczypiorniści mistrzami miasta!

Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
5 + 6 =
W poniedziałek 24 października 2016 r. nasza szkoła brała udział w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłkę Ręczną Chłopców, którego organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy.

Nasi zawodnicy pokonali w grupie SP 11 (4-3) i SP 16 (4-3). W półfinale spotkali się z drużyną z SP 3, z którą zwyciężyli 9-6. W finale ponownie walczyli z chłopcami z SP 16 i po raz kolejny okazali się lepsi, tym razem wygrywając 11-7. W całym turnieju nasi szczypiorniści zdobyli I miejsce i będą reprezentować Piotrków Trybunalski w kolejnym etapie rozgrywek.