Mocowanie to nasza specjalność

W poniedziałek 16 listopada 2015 r. nasza szkoła brała udział w Szkolnej Lidze OSiR „Mocowanie Dziewcząt i Chłopców – I Turniej.

Naszą szkołę reprezentowali:
dziewczęta: Olszewska Wiktoria (II m.), Czubaszek Wiktoria (II m.), Golanowska Natalia (II m.), Małkowska Weronika (II m.), Bronka Maria (III m.), Dudar Wiktoria (III m.), Sobieraj Zuzanna (III m.), Lesiak Martyna (III m.), Edyk Kinga (III m.), Kozielewska Weronika (III m.), Miedzianowska-Szulc Ada (III m.), Przybył Sandra (IV m.), Karlińska Wiktoria (IV m.), Zamczała Wiktoria (IV m.) i Młynarczyk Oliwia (IV m.)
chłopcy: Krasiński Kacper (I m.), Strzelecki Olaf (I m.), Jagodziński Wiktor (I m.), Nagórka Patryk (I m.), Duda Krzysztof (II m.), Kozłowski Kuba (II m.), Bednarek Szymon (III m.), Gal Dawid (III m.),  Dziubałtowski Adam (III m.), Brzozowski Dorian (III m.), Słodkowicz Michał (III m.), Pacan Matusz (III m.), Włudarczyk Kamil (III m.), Gliński Jakub (IV m.),  Krężel Maksymilian (IV m.), Chrobot Mikołaj (IV m.), Węgrzynowski Jakub (IV m.),Kwiecień Sebastian (IV m.),  Chodzicki Krystian (IV m.), Baranowski Dominik (IV m.), Górka Adam (IV m.), Wnuk Stanisław (IV m.), Staniaszek Kordian (IV m.), Sobański Andrzej (V m.)
Gratulujemy sportowej postawy.