Miting lekkoatletyczny

W czwartek 23 kwietnia 2015 r. na Stadionie Miejskim przy ulicy Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IV Miting Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.
Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym oraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Miting zorganizowny został w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” i miał na celu:
- wychowywanie w trzeźwości poprzez sport i rekreację ruchową,
- popularyzację lekkoatletyki wśród młodzieży szkolnej,
- zdrowotne aspekty wysiłku fizycznego,
- wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w szkołach podstawowych.
Zawodnicy zmagali się w czterech dyscyplinach:rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60 m oraz biegi na 600 m (dziewczęta)  i 1000 m (chłopcy).
Reprezentacja naszej szkoły, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, uplasowała się na V miejscu.

Naszą szkołę reprezentowali:
Marta Pstrokońska, Zosia Różanska, Marta Siemek, Kasia Nowak, Martyna Reczyk, Patrycja Karlińska. Wiktor Michalski, Wiktor Klimczyk, Remek Wiktorowski, Sebastian Nurkowski, Igor Zajączkowski i Wiktor Jagodziński.