Kolejny sportowy sukces naszych uczniów!

W poniedziałek 22 stycznia oraz czwartek 25 stycznia w Szkole Podstawowej nr 12 odbywały się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

W turnieju dziewcząt wzięło udział pięć szkół. Rywalizowano w dwóch grupach. Nasze zawodniczki zwyciężyły w swojej grupie z SP 16 i SP 13, a w półfinale pokonały SP 3.
W spotkaniu o pierwsze miejsce nasze siatkarki musiały uznać wyższość koleżanek z SP 12  i zajęły w całym turnieju drugie miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały: Bronka Maria, Dudar Wiktoria, Jakóbczyk Andżelika, Karlińska Wiktoria, Kozielewska Weronika, Krych Oliwia, Małkowska Weronika, Ratajska Kinga, Rejniak Izabela, Sakrajda Maria, Ścieglińska Nadia, Wąsowicz Oliwia.

W turnieju chłopców udział wzięły cztery szkoły. Rywalizowano systemem "każdy z każdym". Nasi zawodnicy przegrali z SP 13 i SP 12, a wygrali z SP 16 i w całym turnieju zajęli trzecie miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Dimen Krystian, Eksman Antoni, Holak Oliwier, Iwański Szymon, Krasicki Kacper, Laszczyk Gracjan, Nowakowski Maksymilian, Szczepanowski Kamil, Wochna Piotr, Wypych Maciej.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom - Małgorzacie Wójtowicz i Robertowi Pawlikowskiemu.