Dziewczęta wywalczyły srebro

Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
3 + 6 =
W poniedziałek 21 maja 2018 r. odbyły się finały w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego.
W turnieju wzięły udział cztery najlepsze drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego, które wyłonione zostały w eliminacjach.
W pierwszym meczu finałowym nasze dziewczyny wygrały z SP 13 (1 - 0), ale w walce o złoto zostały pokonane przez koleżanki z SP 12 (3 - 0) i ostatecznie zajęły II miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały: Wąsowicz Oliwia, Balicka Aleksandra, Dudar Wiktoria, Kozielewska Weronika, Pabich Anna, Ścieglińska Nadia, Małkowska Weronika, Ratajska Kinga, Sakrajda Maria, Andżelika Jakubczyk.
Gratulujemy zawodniczkom i trenerom -  Małgorzacie Wójtowicz i Jarosławowi Jaworskiemu.