Dziewczęta wywalczyły brąz w czwórboju

W czwartek 10 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim odbył się VII Miting Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych zorganizowany przez  Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym oraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

zawodów zgłosiło się siedem piotrkowskich szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 13 i Szkoła Podstawowa nr 16.
Zawodnicy i zawodniczki brali udział w następujących konkurencjach sportowych: rzut piłeczką palantową, skok w dal, biegi: 60 m, 600 m (dziewczęta ) i 1000m (chłopcy).

Drużyna dziewcząt w składzie: Kozielewska Weronika, Ola Balicka, Oliwia Wąsowicz, Nadia Scieglińska, Kinga Ratajska, Maria Bronka, Marysia Sakrajda uplasowała się na III miejscu.

Reprezentacja chłopców w składzie: Antoni Eksman, Szymon Iwański, Maksymilian Nowakowski, Laszczyk Gracjan, Michalak Patryk, Wochna Piotr zajęła miejsce IV.

Opiekunowie : Małgorzata Wójtowicz, Zenon Kurzydlak, Jarosław Jaworski, Robert Pawlikowski
Gratulujemy!