Drugoklasiści na podium

223
W piątek 3 października 2014 roku w Szkole Podstawowej numer 12 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się konkurs „ Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie” realizowany w ramach Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa.
W rozgrywkach brali udział uczniowie szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Trzynaście drużyn w dwuosobowym składzie pisało test wiedzy o bezpieczeństwie, a następnie rywalizowało w konkursie sprawności fizycznej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podchodziły do wyznaczonych zadań i ćwiczeń. Po zakończeniu testów uczestnicy w wielkim skupieniu czekali na odczytanie wyników.
Nasi reprezentanci, Kinga Ratajska i Antoni Eksman z klasy IIc, wywalczyli II miejsce. Gratulujemy!